NAJWYŻSZA JAKOŚĆ

ZA NAJNIŻSZĄ CENĘ

MASZYNY BUDOWLANE – MONTAŻ I SERWIS

O FIRMIE XCMG-EUROPA

Fabryka maszyn XCMG-Europa to spółka zajmująca się montażem i serwisem maszyn budowlanych. Całość naszego sprzętu budowlanego jest przystosowana do wymogów i standardów Unii Europejskiej. Poza montażem maszyn budowlanych, zajmujemy się również sprzedażą części zamiennych do maszyn.

XCMG-Europa posiada nowoczesny zakład montażowy o powierzchni 5289 m2, halę magazynową o pow. 1487 m2, halę serwisową o pow. 485 m2 oraz teren o pow.65000 m2, położony w miejscowości Kompina (gmina Nieborów, woj. łódzkie; bezpośrednio przy trasie Warszawa-Poznań).

Liniowa technologia montażu maszyn wraz z lakiernią zostały zaprojektowanie w taki sposób, by produkować 50 maszyn miesięcznie w systemie jednozmianowym.

Produkujemy m.in. ładowarki fadroma, koparki kołowe i gąsienicowe, równiarki drogowe oraz walce – w oparciu o najnowszą technologię oraz komponenty znanych marek, takich jak: CUMMINS, CAT, DEUTZ, STEYR, ZF, ARVIN MERRITOR, REXROTH, PERMCO, BEKA-MAX.

Wszystkie modele maszyn drogowych i rolniczych produkowane przez XCMG-Europa, zostały przebadane przez niemiecki instytut TUV Rheinland, o czym świadczą stosowne certyfikaty.

UWAGA:
Od 1 października 2015 dystrybucją maszyn na terenie Polski produkowanych przez Fabrykę Maszyn XCMG-Europa zajmuje się spółka dystrybucyjna XCMG-Europa Trading Sp. z o.o.